Sponsorluğunda

Kilo Kaybının Önündeki Engeller

Webinar

26 Ekim 2021 Salı,
16:00 - 17:00

zoom

Kilo Vermenizin Önündeki Engelleri Kaldırıyoruz!

Kilo yönetimi her ne kadar vücuda alınan ve harcanan enerjinin dengesiyle sağlanıyor olsa da her zaman bu kadar kolay olmayabilir. Vücuttaki vitamin ve mineral eksikliklerine bağlı olarak işler değişebilir ve kilo vermek sizin için zorlaşabilir.

Biz de Eurho Vital sponsorluğunda kilo kontrolünde ipleri elinize almanızı sağlayacak bir webinar gerçekleştiriyoruz. 26 Ekim Salı günü saat 16.00'da Diyetisyen Tuğçe Ergen'in ''Kilo Kaybının Önündeki Engeller'' konulu sunumu için hazır olun! 

Panelist

Tuğçe Ergen Sökmen

Diyetisyen

Diyetisyen Tuğçe Ergen Sökmen Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi ünvanıyla 2013 yılında mezun oldu. Mezun olduktan hemen sonra Formeo Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nden kabul alarak 5 yıl boyunca ‘Kilo Yönetimi Departmanı’ diyetisyeni olarak çalıştı. Mesleğinin 9. yılına girmiş bulunmakta ve şu anda kendi beslenme kliniğinde yüz yüze ve online olarak sağlıklı beslenmeyi on binlerce insana ulaştırmaya devam ediyor. Beslenme ve Diyet ile ilintili birçok yurt içinde ve yurt dışında kongre, seminer ve panele dinleyici olarak katıldı ve gündemi takip etmek adına hala katılmakta. Yoğun çalışma temposunun içerisinde bireysel danışmanlık dışında birçok restoranın menüsünü planlamaya, kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermeye ve güvendiği markalarla sosyal medyada işbirliği yapmaya devam etmekte. Ulaşabildiği herkesi sağlıklı yaşam noktasında motive ederek sağlıklı beslenmenin aç kalmadan ne kadar keyifli ve eğlenceli bir süreç olduğunun farkına varmalarını sağlamak en büyük hedefi.

Program

Kilo Kaybının Önündeki Engeller Webinar

16:10 - 17:00

Kilo Kaybının Önündeki Engeller Nelerdir?

Tuğçe Ergen Sökmen

Kayıt Ol

26 Ekim 2021 Salı, 16:00 - 17:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

reklam

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin